FKM

Opis forum


#1 01-11-08 14:11:38

JARECKOWIAK

Administrator

5290243
Zarejestrowany: 01-11-08
Posty: 99999999
Punktów :   

Witaj w serwisie pun.pl

To jest przykładowa wiadomość na Twoim forum w serwisie pun.pl. Jeśli ją czytasz, oznacza to, że forum zostało poprawnie założone.

Oczywiście możesz już skasować tą wiadomość razem z całym forum testowym

Wszystkich zmian na forum możesz dokonać w panelu Administracja, który pojawi się w górnym menu zaraz po zalogowaniu się na forum jako administrator.

W razie problemów z obsługą forum zapraszamy do zapoznania się z FAQ oraz naszym forum pomocy, na którym z pewnością odnajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

Pamiętaj, aby dbać o wysoką pozycję forum w popularnych wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu z czasem coraz więcej ludzi będzie trafiać na Twoje forum. Więcej na ten temat przeczytasz w temacie Jak rozreklamować forum.

Mamy nadzieję, że Twoje forum będzie długo wszystkim służyło

Pozdrawiamy,
Zespół pun.pl


[img]http://finickypenguin.files.wordpress.com/2008/06/sheriff-custom.jpg[/img]

Offline

 

#2 03-11-08 19:10:49

Matti

Moderator

Zarejestrowany: 03-11-08
Posty: 101
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Siemka!!! Najbardziej z książek które przeczytałem polecam ,,Winnetou" oraz moją ulubioną ,, Skarb w Srebrnym Jeziorze" . Jeśli chodzi o ,,Skarb w Srebrnym Jeziorze" polecam strony 165 - 167... Bo one mówią o pokrewieństwie Ciotki Droll czyli mnie i Hobble - Franka , Jareckiego.... Owszem znajduję się nawet trochę żartu na stronie 165 ^^

Offline

 

#3 05-11-08 15:05:04

Erolek

Greenhorn

Zarejestrowany: 04-11-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Siemka!!! czytam teraz książkę pt. ,,Winetou" narazie mi się podoba... Fajna była 1 strona tej książki. Opis Greenhorna ale ja nim nie chce być.

Offline

 

#4 06-11-08 15:15:38

Matti

Moderator

Zarejestrowany: 03-11-08
Posty: 101
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

niezły był moment co Hobble Frank opowiadał o przejażdżce z Drollem co Droll na kulawym koniu jechał nie??? To było w Czarnym Mustangu książce...

Offline

 

#5 06-11-08 15:17:29

KAMILOS

Obeznany

12419415
Zarejestrowany: 06-11-08
Posty: 50
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

ja nawet nie zacząłem hehe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekstraklasamax.pun.pl www.muonline.pun.pl www.wojownicypiekiell.pun.pl www.mbm-transport-vs.pun.pl www.narutokunek.pun.pl